Blog - Codarius
Wskaźniki KPI
Bussiness

Kluczowe wskaźniki w e-commerce

Wskaźniki w e-commerce pozwalają na skalowanie biznesu i stopniowe zwiększanie sprzedaży bez narażania się na spadek opłacalności biznesu. O tym, co warto mierzyć w e-commerce opowiemy w dzisiejszym wpisie.

Więcej
rozwiązania e-commerce

Jak zarabiać na blogu w e-commerce?

Czy na blogu można zarabiać? Naszym zdaniem tak. Wystarczy tylko prowadzić go z pasją, wiedzieć o czym się pisze i mieć na to zarabianie jakiś pomysł. Dlatego chcielibyśmy Was do tego nieco zainspirować.

Więcej
dedykowane sklepy

Czym jest certyfikat SSL?

Dlaczego Twoja strona potrzebuje certyfikatu SSL? Przede wszystkim dlatego, by sprawiać wrażenie wiarygodnej. Dziś wyjaśniamy, czym właściwie jest SSL i w jaki sposób poprawnie wdrożyć go na stronie.

Więcej
dedykowane sklepy

Poznaj zasady projektowania sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych to przykład działania, na które składa się wiele elementów związanych z takimi dziedzinami jak UX czy SEO. Jakie są najważniejsze zasady, którymi należy się kierować przy projektowaniu sklepu internetowego? Wyjaśniamy!

Więcej

Poznaj Codarius

Jesteśmy nowoczesną platformą sprzedażową, która jako pierwsza w Polsce proponuje sklepy internetowe z automatyzacją marketingu w modelu Saas. Dostarczamy oprogramowanie, pomagamy je wdrożyć i ułatwiamy klientom poruszanie się w świecie e-commerce.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a już nigdy nie uciekną Ci najnowsze informacje ze świata e-commerce.