Codarius - Codarius

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentem oprogramowania do sprzedaży internetowej z funkcjami marketing automation. Pracujemy z klientami kompleksowo, zaczynając od wdrożenia platformy, stworzenia dedykowanego projektu graficznego zgodnego z UX/UI, konfiguracji platformy, importu produktów po przygotowanie kampanii w Google ADS. Zapewniamy na całym procesie wdrożenia rozwiązania kontakt z dedykowanym Project Managerem, który dzieli się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jedną z przewag naszego rozwiązania są wbudowane funkcje marketing automation, które pozwalają zwiększać konwersję i przywiązanie klienta do marki. Drugą przewagą jest usługa dedykowanego saas-a, która pozwala klientom na lepsze dopasowanie sklepu pod swoje wymagania biznesowe przy zachowaniu odpowiedniej ceny.

Zaufaj ekspertom e-commerce z ponad 11 letnie doświadczeniem w budowie silnych i rozpoznawalnych sklepów internetowych.

Dlaczego warto z nami pracować?

Znamy rynek e-commerce

Posiadamy ponad 11 letnie doświadczenie na rynku e-commerce przy wdrożeniach dla dużych marek na polskim i zagranicznym rynku.

Działamy kompleksowo

Realizujemy projekty kompleksowo zaczynając od analizy biznesowej, wykonania projektu graficznego, wdrożenia rozwiązania e-commerce, integracje z ERP, po działania marketingowe.

Automatyzujemy procesy

Przeprowadzamy audyty pod wdrożenie nowego systemu, aby zautomatyzować wszystkie procesy biznesowe.

Zapewniamy stały support

Wiemy jak ważne jest stałe wsparcie ekspertów na etapie powdrożeniowym, także zapewniamy dedykowanego opiekuna na każdym etapie współpracy.

Jak pracujemy?

Pracujemy w metodologii Agile, zakładającej że wymagania klienta często zmieniają się na dalszych etapach projektu. Rozumiemy biznes i proces wdrożeniowy zostaje indywidualnie dopasowany do specyfiki biznesu klienta.

Do każdego projektu tworzymy dedykowany zespół na czele z Project Managerem, który dzieli się z klientem naszą wiedzą i doświadczeniem.

Uruchom swój sklep i zacznij sprzedawać

Sprawdź nasze rozwiązanie, czy będzie pasować do Twojego biznesu.