Fulfillment - Codarius

Proces logistyczny po naszej stronie

Fulfillment - usprawnimy procesy w Twoim e-commerce

Fulfillment - co to takiego?

To usługa, której głównym celem jest przekazanie kwestii logistycznych związanych z e-commerce do firmy zewnętrznej. Taki outsourcing obejmuje swoim zakresem kwestie związne z zamówieniami, zwrotami, obsługą towaru oraz magazynu. Decydując się na fulfillment zdejmujesz z siebie jeden z najbardziej czasochłonnych procesów w Twoim e-commerce.

Fulfillment w Codarius

To się opłaca

Posiadamy partnera zewnętrznego, który obsługuje usługę fulfillmentu dla naszych klientów. Dzięki temu nawiązując z nami współpracę możesz uzyskać dużo korzystniejsze warunki współpracy niż w przypadku gdybyś negocjował je samodzielnie!

Wszystko w jednym miejscu

Korzystając z fulfillmentu w ramach współpracy z Codarius, wszystkie procesy w Twojej firmie będą w jednym miejscu! Nie musisz korzystać z kilku firm zajmujących się obsługą Twojej firmy, cały proces od pozyskiwania klientów, aż po obsługę zamówienia będzie pod opieką tych samych ludzi.

Skaluj swój biznes

Korzystając z usługi fulfillmentu możesz skupić się na sprzedaży i rozwijaniu swojego produktu, nie martwiąc się o kwestie związane z rozbudową magazynu, zatrudnianiem nowych osób czy obsługą zwrotów i reklamacji.

Usprawnij działanie swojego e-commerce

Jakie obowiązki może z Ciebie ściągnąć fulfillment?

Integracja

Zintegrujemy nasz system z wszystkimi kanałami Twojej sprzedaży.

Magazynowanie

Bezpiecznie przechowasz produkty, płacąc tylko niski miesięczny abonament.

Komplementacja

Po potwierdzeniu zamówienia skompletujemy je dla Twojego klienta.

Konfekcjonowanie

Spakujemy zamówienie zgodnie z Twoimi potrzebami.

Wysyłka

Posiadamy umowy kurierskie, dzięki którym obniżysz koszty za wysyłkę.

Obsługa zwrotów

Obsłużymy za Ciebie cały proces zwrotów i reklamacji towaru.

Dlaczego warto?

Oszczędzasz czas

Fulfillment to przede wszystkim oszczędność czasu. Często nawet 50% czasu pracy właścicieli e-commerce to kwestie związane z obsługą zamówień, magazynu i zwrotów. Decydując się na usługę fulfillmentu, możesz zrzucić te obowiązki na firmę zewnętrzną.

Oszczędzasz pieniądze

Bolączką dużej części e-commerców jest niedopasowanie przestrzeni magazynowej do aktualnego stanu posiadania. Z fulfillmentem ten problem odpada – płacisz tylko za takie obłożenie magazynu, jakie realnie jest Ci w danym momencie potrzebne. Co więcej, ta usługa pozwoli Ci na redukcję kosztów zatrudnienia i szkoleń pracowników.

Zwiększasz sprzedaż

Oszczędzając czas i środki jesteś w stanie inwestować je w to, co jest dla Ciebie najistotniejsze – sprzedaż. Dzięki oszczędnościom związanym z fulfillmentem możesz skupić się na rozwoju i promocji swojego produktu. Dodatkowo, dzięki korzystnym umowom z firmami kurierskimi możesz stać się bardziej atrakcyjny dla swoich klientów, konkurując kosztami przesyłki.

Skontaktuj się z nami

Pokażemy Ci, jak fulfillment może zmienić Twój e-commerce