Gotowe sklepy internetowe - Codarius

Marketing Automation i AI

Platforma Codarius posiada wbudowane funkcje marketing automation, które dzięki wykorzystaniu AI wpływają na wzrost sprzedaży i zaangażowanie użytkowników do kolejnych zakupów.

 

Sklepy, które używają marketing automation mają o ponad 30% więcej zamówień od sklepów, które tych funkcji nie używają.

gotowe sklepy internetowe - codarius
gotowe sklepy internetowe

Stwórz silną markę

Nie musisz być grafikiem czy programistą. My się wszystkim zajmiemy

Stworzymy projekt graficzny na podstawie wymagań i zachowań użytkowników w Twojej branży, aby zwiększać sprzedaż w Twoim sklepie. Skupimy się również na urządzeniach mobilnych, ponieważ ponad 60% ruchu w sklepach internetowych generowana jest z urządzeń mobilnych – takich jak Twój smartfon.

Wszystko w jednym miejscu

Wszystkie kanały sprzedaży obsługiwane tylko z jednego panelu

Sprzedawaj swoje produkty gdzie tylko chcesz. W każdej chwili możesz dodać nowy kanał sprzedaży. Codarius pozwala prowadzić sprzedaż również na rynkach zagranicznych, dzięki integracji z platformą eBay. Płatności zagraniczne obsłużysz przez PayPal i Sofort.

gotowe sklepy internetowe - codarius

Wygenerujemy pierwsze zamówienia

Przygotujemy kampanie marketingowe, które wygenerują pierwszą sprzedaż

Wiemy jak trudno jest zdobyć swoje pierwsze zamówienie. Po stworzeniu sklepu przechodzimy do stworzenia kampanii, która wygeneruje pierwsze zamówienia już w kilka dni od startu sklepu.

Zrobimy migrację bazy produktowej

Przeniesiemy produkty, klientów, kategorie, linki na naszą platformę. Zostaw to nam

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniem jest przeniesienie obecnego sklepu internetowego na nową platformę. Zajmiemy się całym procesem migracji, abyś mógł się skupić na prowadzeniu własnej firmy.

gotowe sklepy internetowe - codarius
gotowe sklepy internetowe - codarius

Aplikacje i integracje

Sprzedaż w internecie nie obejdzie się bez płatności czy kurierów

Codarius posiada integracje z wszystkim ważnymi narzędziami, aby sprzedaż w Twoim sklepie zawsze rosła. Nie musisz się znać, zostaw to nam. Przygotujemy i skonfigurujemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia, które dopasujemy do Twojego biznesu.