gotowe sklepy internetowe

Stwórz silną markę

Nie musisz być grafikiem czy programistą. My się wszystkim zajmiemy

Stworzymy projekt graficzny na podstawie wymagań i zachowań użytkowników w Twojej branży, aby zwiększać sprzedaż w Twoim sklepie. Skupimy się również na urządzeniach mobilnych, ponieważ ponad 60% ruchu w sklepach internetowych generowana jest z urządzeń mobilnych – takich jak Twój smartfon.

Wszystko w jednym miejscu

Wszystkie kanały sprzedaży obsługiwane tylko z jednego panelu

Sprzedawaj swoje produkty gdzie tylko chcesz. W każdej chwili możesz dodać nowy kanał sprzedaży. Codarius pozwala prowadzić sprzedaż również na rynkach zagranicznych, dzięki integracji z platformą eBay. Płatności zagraniczne obsłużysz przez PayPal i Sofort.

gotowe sklepy internetowe - codarius

Wygenerujemy Ci pierwsze zamówienia

Przygotujemy kampanie marketingowe, które zrobią Ci pierwszą sprzedaż

Wiemy jak trudno jest zdobyć swoje pierwsze zamówienie. Po stworzeniu sklepu przechodzimy do stworzenia kampanii, która wygeneruje pierwsze zamówienia już w kilka dni od startu sklepu.

Przeniesiemy Twój sklep

Przeniesiemy Twój sklep z innej platformy już w 72h. Zostaw to nam

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniem jest przeniesienie obecnego sklepu internetowego na nową platformę. Zajmiemy się całym procesem migracji, abyś mógł się skupić na prowadzeniu własnej firmy.

gotowe sklepy internetowe - codarius
gotowe sklepy internetowe - codarius

Wszystko co potrzebujesz

Sprzedaż w internecie nie obejdzie się bez płatności czy kurierów

Codarius posiada integracje z wszystkim ważnymi narzędziami, aby sprzedaż w Twoim sklepie zawsze rosła. Nie musisz się znać, zostaw to nam. Przygotujemy i skonfigurujemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia, które dopasujemy do Twojego biznesu.

Marketing Automation

Codarius posiada już w standardzie funkcje marketing automation

Marketing automation to działania, których celem jest wzrost sprzedaży i zachęcanie użytkowników do kolejnych zakupów. Sklepy, które używają marketing automation, mają o ponad 30% więcej zamówień od sklepów, które tych funkcji nie używają.

gotowe sklepy internetowe - codarius

Nie masz produktów?

Przygotujemy Ci rekomendacje co warto sprzedawać w internecie

Jeżeli nie wiesz jakimi produktami warto handlować w internecie, to daj nam się wykazać. Przedstawimy Ci rekomendacje, które produkty cieszą się największą sprzedażą oraz pomożemy dotrzeć do dostawców.