Integracja z imoje/Twisto - Codarius

Integracja z imoje/Twisto

Kolejny tydzień, kolejne nowe integracje. Tym razem z bramką płatniczą od ING - imoje.

Najnowsza integracja z imoje i Twisto jest już wykorzystywana przez naszych klientów.

 

Imoje jest bramką płatniczą dostarczaną przez ING. Oprócz wszystkich metod płatności, niskiej prowizji, profesjonalnej obsługi, to rozwiązanie posiada jeszcze jedną przewagę – Twisto. Dzięki niemu klient ma możliwość zapłacenia za zakupy zrobione w sklepie w ciągu 21 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. Sprzedawca od razu otrzymuje środki, a użytkownik może opłacić zakupy w dogodnej dla niego chwili.

 

Uruchomienie płatności dokonuje się w panelu sklepu w zakładce Konfiguracja -> Metody płatności. Aby tego dokonać potrzebne są dwa klucze:

 

  • Klucz – Identyfikator klienta
  • Klucz – Identyfikator sklepu

Powyższe klucze są do pobrania po zalogowaniu się do panelu imoje (https://imoje.ingbank.pl/) w sekcji Sklepy -> Szczegóły -> Dane do integracji. Pozostałe elementy generują się już automatycznie po zapisaniu ustawień.

 

 

Listę wszystkich dostępnych aplikacji można znaleźć na stronie https://www.codarius.com/lista-aplikacji/

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Bądź na bieżąco

Newsletter Codarius

Zapisz się do naszego newslettera, a już nigdy nie uciekną Ci najnowsze informacje ze świata e-commerce.

Powiązane

Wybrane dla Ciebie:

Uwidocznienie sklepu internetowego – dlaczego uruchomienie platformy to dopiero początek?

Uwidocznienie sklepu internetowego to proces, który w perspektywie rozwoju firmy jest dużo istotniejszy niż postawienie platformy e-commerce. Nie oznacza to oczywiście, że budowa sklepu internetowego nie jest ważna, natomiast samo jego wdrożenie, choć często zajmuje dużo czasu i pracy, jest jak otwarcie biznesu w piwnicy nie informując nikogo i czekanie na to, aż ktoś nas w niej znajdzie.

Jak zainstalować Google Analytics w Codarius?

Jak zainstalować Google Analytics będąc w Codarius? To proste. Wystarczy założyć bezpłatne konto w Google Analytics, a następnie przesłać nam kod śledzenia, który otrzymasz po wstępnej konfiguracji Analyticsa. Resztą zajmiemy się my.

Release 1.7 – nowe funkcje i moduły

Q3 2020 przyniósł nam wiele nowych projektów oraz wiele nowych modułów. Dla przypomnienia stosujemy w Codarius Continuous Integration (CI), co pozwala nam na codzienne zmiany i aktualizacje. 

Poznaj nasze moduły – program lojalnościowy

Program lojalnościowy to moduł, który pozwoli Ci na utrzymywanie pozytywnych relacji z Twoimi klientami, a jednocześnie wzrost sprzedaży na sklepie, zwiększając liczbę powracających do Ciebie klientów. O tym, w jaki sposób taki program skonfigurować, dowiesz się z poniższego wpisu.

Spodobał Ci się artykuł?

Zapisz się do newslettera, a nie ominie Cię już żadna nowa treść na blogu.