Otwieram swój pierwszy sklep

Wiemy jak ważną decyzją jest otarcie własnego sklepu internetowego i wejście w świat sprzedaży online.
Pomagamy na każdym etapie, aby Twój projekt był sukcesem od samego początku.

Problem

E-commerce to bardzo dużo elementów, które należy znać zaczynając sprzedaż w internecie. Prawo konsumenta, magazynowanie, obsługa zamówień, pakowanie, dobór narzędzi, płatności, kurierzy i wiele więcej. Zaufaj ekspertom z doświadczeniem, którzy poprowadzą Cie na samym początku tej trudnej drogi.

Na rynku masz wiele gotowych rozwiązań e-commerce i wiele z nich ma podobne funkcjonalności. Na początku warto skorzystać z rozwiązania opartego o model SaaS (rozwiązanie w abonamencie). Warto również współpracować z producentem oprogramowania, bo zawsze możesz liczyć na wsparcie i gwarancję – podobnie jak zakup nowego samochodu i serwisowanie go w autoryzowanej stacji. Masz spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Sklep w abonamencie to idealne rozwiązanie. Nie musisz inwestować kilku tysięcy złotych we wdrożenie dedykowanego sklepu. Po zapłaceniu abonamentu w wysokości 159 zł miesięcznie, masz dostęp do gotowego sklepu, który pozwala rozpocząć sprzedaż praktycznie od razu. Dzięki czemu możesz niskim kosztem sprawdzić swój pomysł na biznes.

Poznaj fakty

80%

sklepów nie przetrwa pierwszego roku

40%

sklepów nie analizuje swojej sprzedaży

60%

sklepów nie potrafi zwiększać sprzedaży

Wyżej wymienione liczby są efektem przeprowadzonych przez nas analiz na przestrzeni ostatnich 11 lat naszego doświadczenia w e-commerce. Ponad 80% nowych sklepów internetowych nie przetrwa pierwszego roku, ponieważ ich właściciele zajmują się praktycznie wszystkim – sprzedażą, pakowaniem, marketingiem i SEO. Budżet na początkowym etapie również jest ograniczony.

Warto wybrać partnera, który oprócz stworzenia nam sklepu, zajmie się jego konfiguracją oraz pomoże przeskoczyć wszystkie problemy wieku dziecięcego i przetrwać najtrudniejszy okres pierwszego roku. Spotkania face to face są mile widziane, aby w pełni poznać biznes i potrzeby klienta.

Rozwiązanie

Wybierz platformę sklepu internetowego, która będzie spełniać Twoje oczekiwania oraz która pomoże rosnąć Twojej marce. Tworząc nasze oprogramowanie starliśmy się wyeliminować wszystkie problemy z którymi spotykają się osoby zaczynające sprzedaż w internecie.

Z nami otrzymasz:

  • Uruchomimy Twój sklep pod klucz, unikniesz pierwszych problemów.
  • Przygotujemy wszystkie produkty, które dodamy do Twojego sklepu
  • Stworzymy dedykowany projekt graficzny lub wykorzystamy jeden z naszych darmowych szablonów
  • Ustawimy płatności, kurierów i wszystkie maile wychodzące do klientów
  • Stworzymy strategię marketingową, która wygeneruje Ci pierwsze zamówienia
  • Będziemy zawsze obok, aby wspierać Cię w podejmowaniu decyzji

Jak to zrobić?

Co musisz zrobić? Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz do nas a my zajmiemy się resztą.

Przykłady

Każdy uruchomiony sklep internetowy na platformie Codarius, dzięki narzędziom marketing automation, pomaga w generowaniu sprzedaży. Zobacz jakie efekty uzyskaliśmy dla jednego z naszych projektów.

Nasze efekty:

  • Przychód: wzrost o ponad 267%
  • Zwrot z inwestycji: ponad 300%

 

Zobacz kilka naszych relacji:

Ofercia Otwieram swój pierwszy sklep
Naturplanet case Otwieram swój pierwszy sklep
poka case gotowy Otwieram swój pierwszy sklep

Uruchom swój sklep i zacznij sprzedawać

Sprawdź nasze rozwiązanie, czy będzie pasować do Twojego biznesu.