Otwieram swój pierwszy sklep

Wiemy jak ważną decyzją jest otarcie własnego sklepu internetowego i wejście w świat sprzedaży online.
Pomagamy na każdym etapie, aby Twój projekt był sukcesem od samego początku.

Problem

E-commerce to bardzo dużo elementów, które należy znać zaczynając sprzedaż w internecie. Prawo konsumenta, magazynowanie, obsługa zamówień, pakowanie, dobór narzędzi, płatności, kurierzy i wiele więcej. Zaufaj ekspertom z doświadczeniem, którzy poprowadzą Cie na samym początku tej trudnej drogi.

Na rynku masz wiele gotowych rozwiązań e-commerce i wiele z nich na podobne funkcjonalności. Na początku warto skorzystać z rozwiązania opartego o model SaaS (rozwiązanie w abonamencie). Warto również współpracować z producentem oprogramowania, bo zawsze możesz liczyć na wsparcie i gwarancję – podobnie jak zakup nowego samochodu i serwisowanie go w autoryzowanej stacji. Masz spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Sklep w abonamencie to idealne rozwiązanie. Nie musisz inwestować kilku tysięcy złotych we wdrożenie dedykowanego sklepu. Po zapłaceniu abonamentu w wysokości 129 zł miesięcznie, masz dostęp do gotowego sklepu, który pozwala rozpocząć sprzedaż praktycznie od razu. Dzięki czemu możesz niskim kosztem sprawdzić swój pomysł na biznes.

Poznaj fakty

80%

sklepów nie przetrwa pierwszego roku

40%

sklepów nie analizuje swojej sprzedaży

60%

sklepów nie potrafi zwiększać sprzedaży

Wyżej wymienione liczby są efektem przeprowadzonych przez na analiz na przestrzeni ostatnich 11 lat naszego doświadczenia w e-commerce. Ponad 80% nowych sklepów internetowych nie przetrwa pierwszego roku, ponieważ ich właściciele zajmują się praktycznie wszystkim – sprzedażą, pakowaniem, marketingiem i seo. Budżet na początkowym etapie również jest ograniczony.

Warto wybrać partnera, który oprócz stworzenia nam sklepu, zajmie się jego konfiguracją oraz pomoże przeskoczyć wszystkie problemy wieku dziecięcego i przetrwać najtrudniejszy okres pierwszego roku. Spotkania face to face są mile widziane, aby w pełni poznać biznes i potrzeby klienta.

Rozwiązanie

Wybierz platformę sklepu internetowego, która będzie spełniać Twoje oczekiwania oraz która pomoże rosnąć Twojej marce. Wybierz partnera jakim jest Codarius.

Tworząc nasze oprogramowanie starliśmy się wyeliminować wszystkie problemy z którymi spotykają się osoby zaczynające sprzedaż w internecie.

Z nami otrzymasz:

 • Uruchomimy Twój sklep pod klucz, unikniesz pierwszych problemów.
 • Wygenerujemy Ci pierwsze zamówienia już w pierwszym miesiącu działania sklepu.
 • Zapewnimy dedykowanego opiekuna, który poprowadzi Ci w tym trudnym początkowym okresie.
 • Jesteśmy producentem oprogramowania = gwarancja i spokój.
 • Sklep w abonamencie. Niski koszt wdrożenia projektu pozwoli sprawdzić model biznesowy.

Jak to zrobić?

Tworząc nasze oprogramowanie starliśmy się wyeliminować wszystkie problemy z którymi spotykają się osoby zaczynające sprzedaż w internecie.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić i jak możemy Ci pomóc:

 1. Załóż konto demo – link
 2. Przygotujemy wszystkie produkty, które wrzucimy do Twojego sklepu
 3. Przygotujemy projekt graficzny pod Twoją branżę – link
 4. Ustawimy płatności, kurierów i wszystkie maile wychodzące do klientów
 5. Przygotujemy strategię marketingową
 6. Wygenerujemy pierwsze zamówienia w Twoim sklepie
 7. Będziemy zawsze obok, aby wspierać Cię w podejmowaniu decyzji

Przykłady

Każdy uruchomiony sklep internetowy na platformie Codarius, dzięki narzędziom marketing automation, pomaga w generowaniu sprzedaży. Zobacz jakie efekty uzyskaliśmy dla jednego z naszych projektów.

Nasze efekty:

 • Przychód: wzrost o ponad 267%
 • Zwrot z inwestycji: ponad 300%
Facebook 1 Otwieram swój pierwszy sklep

Załóż konto demo

Sprawdź nasze rozwiązanie, czy będzie pasować do Twojego biznesu.