Promocja Codarius oraz iMoje - Codarius

Dziś startujesz, płacisz za trzy miesiące!

Wspólnie z iMoje wspieramy przedsiębiorców!

Codarius wspólnie z iMoje przygotował promocję, dzięki której rozpoczniesz sprzedaż w internecie oszczędzając na kosztach prowadzenia sklepu internetowego.

Skorzystaj z promocji "3 miesiące za darmo" dzięki współpracy Codariusa z iMoje!

Wierzymy, że warto wspierać przedsiębiorców w starcie sprzedaży online. Dlatego wspólnie z bramką płatniczą iMoje przygotowaliśmy promocję, dzięki której będziesz mógł uruchomić sklep w kilka dni i rozpocząć sprzedaż online na nowoczesnej platformie e-commerce. Dzięki nam możesz już w ciągu kilku dni rozpocząć sprzedaż. Dajemy Ci narzędzia, a także czas na to, byś mógł rozkręcić swój sklep internetowy.

W ramach współpracy Codariusa z bramką iMoje abonament za sklep oraz płatności iMoje otrzymasz za 0 zł przez pierwsze trzy miesiące! Dowiedz się więcej o warunkach współpracy i zrób pierwszy krok w drodze do własnego sklepu internetowego.

Warunki współpracy

Ułatwimy Twój start.

Dzielimy się wiedzą

Pomożemy Ci profesjonalnie sprzedawać online.

Poznaj warunki promocji

Z nami wystartujesz online

Skontaktuj się z nami, a już w kilka dni uruchomisz funkcjonalny sklep online, który będzie gotowy do sprzedaży.

Zapewniamy wsparcie nie tylko na starcie, ale i już po uruchomieniu sklepu.

Nowoczesna grafika

Tak może wyglądać Twój sklep

Wybierz jeden z naszych podstawowych szablonów graficznych w cenie abonamentu lub zleć nam wykonanie dedykowanej grafiki.

 

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Nasz dział handlowy jest dla Ciebie otwarty od poniedziałku do piątku, pomiędzy 8 a 17. Zadzwoń lub napisz i opowiedz nam o swoim biznesie.

Opowiedz nam o sobie

Gotowy na uruchomienie sklepu internetowego?