Przeniesienie sklepu - Codarius

Przeniesienie obecnego sklepu na platformę Codarius

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym i odpowiedzialnym zadaniem jest przeniesienie obecnego sklepu internetowego na nową platformę.

Obawy i obiekcje

Ważnym elementem przeniesienia sklepu na nową platformę, jest zachowanie wszystkich prowadzonych działań pod kątem SEO. Wykorzystujemy do tego przekierowania 301, które pozwalają bez obaw i problemów, bardzo szybko przenieść się na nową platformę, przy zachowaniu wszystkich dotychczasowych pozycji w Google.

Rozumiemy, że cały proces migracji bazy produktów czy klientów, może być czasochłonnym zdaniem dla właściciela sklepu. Dlatego nasi specjaliści biorą na siebie wszystkie zadania związane z przeniesieniem bazy produktowej, abyś mógł spać spokojnie. Przenosimy dane w 72h z innych platform jak PrestaShop, Shoper itp.

Jest to obawa każdego właściciela sklepu. Mamy już ponad 11 letnie doświadczenie w e-commerce, także dokładnie wiemy jak do tego podejść, aby cały proces przebiegł spokojnie i bez większych problemów. Bez obaw, przeniesiemy wszystkie kluczowe dane.

Problemy

Zapewnienie skutecznego wsparcia technicznego, szczególnie dla klienta w e-commerce jest bardzo ważne. Rynek mocno się zmienia, pojawiają się nowe narzędzia i właściciel sklepu nie posiada tak szerokiej wiedzy jak eksperci od e-commerce.

Ponad 80% sklepów nie przetrwa pierwszego roku. Przyczyną jest to, że właściciel sklepu zajmuje się wszystkim i nie posiada obok siebie doradcy z odpowiednim doświadczeniem, który będzie lekarstwem na wszystkie jego problemy.

Wyszukiwarka Google oraz jej algorytmy bardzo szybko się zmieniają, także ważne są cykliczne aktualizacje oprogramowania. Pomagają one zachować naszą pozycję w wyszukiwarkach w szczególności kiedy sporo wydaliśmy lub wydajemy na pozycjonowanie.

Rozwiązanie

Wybierz platformę sklepu internetowego, która będzie spełniać Twoje oczekiwania oraz która pomoże rosnąć Twojej marce. Wybierz partnera jakim jest Codarius. 

Zaufaj specjalistom, dla których przenoszenie danych z innych platform to zadania dnia codziennego. Mamy dedykowany dział z analitykiem na czele, który zajmuje się tylko takimi zadaniami. Przygotowaliśmy zestaw narzędzi oraz checklist, które wspierają nas w tym procesie oraz nie pozwalają zapomnieć o wszystkich ważnych elementach. Finalnie otrzymujesz sklep w pełni przygotowany do sprzedaży w możliwie jak najkrótszym czasie.

Z nami otrzymasz:
 • Przeniesiemy całą Twoją bazę do naszego sklepu już w 72h – unikniesz pierwszych problemów.
 • Zapewnimy dedykowanego opiekuna, który wszystkim się zajmie.
 • Zadbamy o Twoje SEO i ustawimy przekierowania 301.
 • Jesteśmy producentem oprogramowania = gwarancja i spokój.
 • Sklep w abonamencie. Niski koszt utrzymania naszego oprogramowania.

Jakie przenosimy dane:

Baza produktowa

Przenosimy pełne opisy, galerię zdjęć, atrybuty, ceny, stany magazynowe oraz kategorie.

Przekierowanie linków

Ustawiamy przekierowywania 301, aby zachować pozycje Twojego sklepu w wyszukiwarkach.

Baza klientów

Przenosimy wszystkie informacje związane z Twoimi klientami.

Przeniesienie projektu graficznego

Przeniesiemy Twój projekt graficzny do naszego oprogramowania.

Baza zamówień

Przenosimy wszystkie zamówienia z Twojego sklepu internetowego.

Import aukcji

Przeniesiemy wszystkie Twoje aukcje do naszego sklepu internetowego.

Przenosimy dane z następujących platform

Mamy przygotowane narzędzia, które pozwalają automatycznie przenosić dane z następujących platform:

 • PrestaShop
 • Woocommerce
 • Magento
 • Shoper
 • eSklep dawniej ClickShop
 • IdoSell Shop dawniej IAI Shop
 • RedCart
 • Shoplo
 • oraz wiele innych dedykowanych rozwiązań.

Uruchom swój sklep i zacznij sprzedawać

Sprawdź nasze rozwiązanie, czy będzie pasować do Twojego biznesu.