Sklepy internetowe Gliwice

Sklep internetowy dopasowany do potrzeb Twojego biznesu

Codarius - sklepy internetowe Gliwice

Tworzymy sklepy internetowe dopasowane do potrzeb Twojego biznesu w modelu abonamentowym z funkcjami automatyzacji marketingu. Spotkaj się z nami w Gliwicach, aby porozmawiać o projekcie własnego sklepu internetowego.  

Codarius to pierwsza w Polsce platforma e-commerce, która posiada wbudowane funkcje marketing automation, które zwiększają kilkukrotnie konwersję w sklepie oraz pozwalają lepiej zbierać i segmentować dane o użytkownikach i dopasowywać ofertę do ich preferencji.

Stwórz z nami ładne sklepy internetowe dzięki dedykowanym projektom graficznym w technologii Responsive Web Design, które generują sprzedaż.

Nasze przewagi nad innymi platformami e-commerce

Migracja z innego sklepu w 72h

Kompleksowo zajmiemy się przeniesieniem Twojego biznesu na naszą platformę. Twój dedykowany opiekun wszystkim się zajmie.

Dedykowany opiekun na stałe

Dedykowany specjalista e-commerce zajmie się przygotowaniem Twojego projektu. Zawsze masz z nami kontakt face to face.

Darmowe aktualizacje sklepu

Cyklicznie aktualizujemy nasze oprogramowanie i wszystkie nowe funkcjonalności otrzymasz za darmo w ramach naszego abonamentu.

Marketing automation w standardzie

Funkcje marketing automation oferujemy w standardzie. Pomożemy Ci w konfiguracji narzędzia, aby podnosić konwersję w Twoim sklepie.

Opinie naszych klientów

„Współpraca z tą firmą jest czystą przyjemnością. Niezwykle profesjonalna obsługa i pomoc na każdym etapie współpracy. Platforma Codarius daje możliwość szybkiego rozwoju początkujących firm takich jak moja. Codarius = 100% gwarancja rozwoju biznesu..”

Ewelina Puchała
Właściciel sklepu internetowego somart.eu

„Dynamiczny rozwój i zwiększona sprzedaż sprawiła, że poprzednia platforma przestała spełniać moje oczekiwania. Po długim poszukiwaniu trafiłem na platformę Codarius, co okazało się strzałem w 10!” 

 

Radosław Marzec,
Właściciel sklepu internetowego pokapremium.pl

„Platforma o niespotykanych w żadnym innym systemie e-commerce funkcjonalnościach. Regularnie polecamy ją naszym klientom – rozbudowane narzędzia sprzedażowe przydadzą się każdemu wystawiającemu swoje produkty w sieci.” 

 

Oskar Paradowski,
Właściciel Gophery.com

Uruchom swój sklep i zacznij sprzedawać

Sprawdź nasze rozwiązanie, czy będzie pasować do Twojego biznesu.