Tworzenie sklepów internetowych Zator - Codarius

Tworzenie sklepów internetowych Zator

Tworzenie sklepów internetowych Zator dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu

Codarius - Tworzenie sklepów internetowych Zator

Tworzymy sklepy internetowe Zator dopasowane do potrzeb Twojego biznesu w modelu abonamentowym z funkcjami automatyzacji marketingu. Spotkaj się z nami w Gliwicach, aby porozmawiać o projekcie własnego sklepu internetowego Zator.

Codarius to pierwsza w Polsce platforma e-commerce, która posiada wbudowane funkcje marketing automation, które zwiększają kilkukrotnie konwersję w sklepie oraz pozwalają lepiej zbierać i segmentować dane o użytkownikach i dopasowywać ofertę do ich preferencji.

Stwórz z nami ładne sklepy internetowe dzięki dedykowanym projektom graficznym w technologii Responsive Web Design, które generują sprzedaż.

Tworzenie sklepów internetowych Zator: Nasze przewagi nad innymi platformami e-commerce

Migracja z innego sklepu w 72h

Kompleksowo zajmiemy się przeniesieniem Twojego biznesu na naszą platformę. Twój dedykowany opiekun wszystkim się zajmie.

Dedykowany opiekun na stałe

Dedykowany specjalista e-commerce zajmie się przygotowaniem Twojego projektu. Zawsze masz z nami kontakt face to face.

Darmowe aktualizacje sklepu

Cyklicznie aktualizujemy nasze oprogramowanie i wszystkie nowe funkcjonalności otrzymasz za darmo w ramach naszego abonamentu.

Marketing automation w standardzie

Funkcje marketing automation oferujemy w standardzie. Pomożemy Ci w konfiguracji narzędzia, aby podnosić konwersję w Twoim sklepie.

Tworzenie sklepów internetowych Zator: Poznaj kilka naszych projektów graficznych

Tworzenie sklepów internetowych Zator: Opinie naszych klientów

pmo

„Zdecydowanie możemy polecić budowę sklepu na platformie Codarius.com jako doświadczonego, sprawdzonego i posiadającego dużą wiedzę partnera w zakresie budowy sklepów internetowych.”

poka-logo

„Dynamiczny rozwój i zwiększona sprzedaż sprawiła, że poprzednia platforma przestała spełniać moje oczekiwania. Po długim poszukiwaniu trafiłem na platformę Codarius, co okazało się strzałem w 10!” 

glob

„Współpraca z platformą Codarius pozwoliła zaoferować kompleksowe wsparcie naszych klientów na rynku e-Commerce, poprzez oferowanie platformy sklepowej, która pozwala klientom w pełni automatyczny sposób zarządzać wysyłką produktów.”

tireletters

„Po zrobieniu jednego projektu sklepu internetowego, zdecydowałem się na uruchomienie drugiego sklepu na platformie Codarius. Dzięki temu mogę zarządzać sprzedażą z kilku kanałów z jednego narzędzia.” 

somart

„Współpraca z tą firmą jest czystą przyjemnością. Niezwykle profesjonalna obsługa i pomoc na każdym etapie współpracy. Platforma Codarius daje możliwość szybkiego rozwoju początkujących firm takich jak moja.”

gophery

„Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Sprawnie rozwiązują problemy i rozwiewają wszelkie wątpliwości. Platforma natomiast przytłacza funkcjonalnością, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.”

Uruchom swój sklep i zacznij sprzedawać

Tworzenie sklepów internetowych Zator: Sprawdź nasze rozwiązanie, czy będzie pasować do Twojego biznesu.